ASVA » Blogs
Bericht Details

Oh, nu snap ik het




Voordat ik bij ASVA werkte, snapte ik nooit waarom de studentenraden alleen maar promotie maken tijdens hun verkiezingscampagne in mei. De rest van het jaar hoor je niets van ze. Alsof alleen stemmen binnenhalen telt! Het maakte me een beetje boos.

Nu weet ik dat de studentenraden weldegelijk het hele jaar door actief zijn. Dagelijks kom ik de leden tegen in de gangen van CREA2/ StuC, waar ook het kantoor van ASVA gevestigd is. In de andere maanden dan mei zijn de studentenraden druk bezig om hun doelstellingen te behalen, waar alle studenten van profiteren. Nu snap ik dat.

Een minpuntje vind ik nog wel dat het niet zo duidelijk is dat de studentenraden ook open staan voor kritiekpunten op de universiteit van studenten. Terwijl suggesties van studenten, naar ik hoorde, wel heel welkom zijn. Als het emailadres mij bekend zou zijn, zou ik zo een lijst kunnen opsturen. Als ik in de CSR zat, zou ik bijvoorbeeld direct de vloerbedekking in werkgroepzalen laten weghalen. Voor iemand met een allergie voor huisstofmijt, is het volgen van colleges daardoor namelijk ondragelijk. Misschien is het iets om rekening mee te houden als de UvA gaat verhuizen.      

Voor het eerst heb ik nu ook een duidelijk beeld van de structuur van de studentenraden en de verschillen tussen de partijen mei en UVASOCIAAL. Zie ook deze PEPER (ASVA’s nieuwsbrief in Folia). Door twee interviewtjes met twee vrolijke raadsleden, Jennifer en Stephanie, ben ik te weten gekomen wat zij afgelopen jaar bereikt hebben en wat ze aankomend jaar gaan doen. Hier kan je zien wat de uiteindelijke uitslag is geworden van de verkiezingen.

 



Geplaatst Door: Willem Don
Datum Toegevoegd: 25-5-2009
Aantal keer bekeken: 1701


Reactie
Reactie Achterlaten

Naam:
Email: (not displayed)
Reactie:

Enter the code shown above:

Return